Nowa strona firmy BeMarTech przygotowana przez Dyalcom

2016-10-27 dodany przez Dyalcom

Dziś posiadanie odpowiedniej strony jest ważnym elementem biznesowym. Strona internetowa jest miejscem gdzie dochodzi do pierwszego spotkania na lini Klient - Firma... można nawet witrynę internetową określić jako przedstawiciela handlowego ze względu na to, że przedstawia ofertę i ważne informacje na temat firmy czyli wszystko to czego potrzebuje nasz potencjalny Klient to podjęcia decyzji o zakupie bądź współpracy. Dostępna jest przez 24h i tak naprawdę może generować zyski przez cały czas.

Jednym z naszych ostatnich projektów które wdrożyliśmy była strona internetowa dla firmy Bemartech Sp. z o.o. Firma BeMarTech to renomowana firma w Polsce, która specjalizuje się w produkcji dedykowanych systemów i urządzeń do automatyzacji produkcji oraz transportu wewnętrznego a także działalnością produkcyjną o profilu narzędziowym obsługującą różne gałęzie przemysłu w zakresie obróbki skrawaniem. Dynamiczny rozwój firmy jest wynikiem przemyślanie prowadzonej strategii a pójście z duchem panujących standardów pociągło również konieczność zmiany strony internetowej. Nowa strona to przede wszystkim nowoczesny design z zachowaniem przejrzystości i pełnej oferty. Witryna posiada wersję przystosowaną na smartfony i tablety co powoduje, że stroną mogą Państwo przeglądać również na swoich mobilnych urządzeniach.

Firma Dyalcom od samego początku była odpowiedzialna za przygotowanie projektu nowej strony jej wdrożenie a także zakup wszystkich potrzebnych materiałów. Strona posiada autorski system CMS który jest intuicyjny i bardzo pomocny przy edycji treści na stronie. Nie ma potrzeby znajmości języka programistycznego (treści na stronie wprowadza się w identyczny sposób jak w popularnym Excelu).

Jeżeli chcieliby Państwo zapoznać się z naszym CMS'em od strony administracyjnej to zapraszamy do kontaktu z nami.